לקוחות ממליצים:

יוסי, מנהל תפעול - הנדסה בגובה

"באופן קבוע מידי יום מגיע אלינו לחברה צוות על חברת הניקיון ” שחר מור 2000″ ומתוקף תפקידי כאחראי על פן זה בחברה אני מאוד שקט ומרוצה, צוות קבוע ומצוין, קשוב, אם ישנה הערה או דרישה תמיד לוקחים תשומת ליבם, תמיד הכל נעשה בזמן, פיקוח שוטף על הצוות של חברת הניקיון עצמה שבאים לוודא שהכל בסדר וכל דרישותינו נענו. זמינות גבוהה מאוד, יחס אישי ואדיב, מאוד מקצועיים. אין ספק שיודעים לעבוד- יש על מי לסמוך! מומלץ בחום."

לירון, קרן רמלה לחינוך, תרבות וניקיון

חברתנו מקבלת שירות באופן שוטף וקבוע מחברת ” שחר מור 2000″ חברה אמינה מאוד, צוותים מקצועיים, יסודיים, תמיד ישנו מענה זמין, נותנים לנו שירות במספר מקומות כמו כן גם באתר תיירות. תמיד יש פיקוח, עובדים ביעילות, אם ישנן דרישות ספציפיות תמיד נותנים מענה. רמת המחירים טובה מאוד בהתאם לשוק. אין ספק שאני ממליצה בחום.

חני, מנהלת הבניין - בניין אדרי לעסקים

"בכל הקשור לנושא ניקיון המבנה שברשותנו אנו מקבלים שירות מחברת ” שחר מור 2000″ בתדירות יומית קבועה. ללא ספק השירות הוא מצוין, עובדי החברה אחראים על כל משרדי הבניין והשטח הציבורי,אף פעם לא היו “פנצ’רים” תמיד מגיעים בזמן, הצוות הוא צוות קבוע שיודע בדיוק את העבודה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר, כל בקשותי תמיד מקבלות מענה מהיר, מאוד מקצועיים,יסודיים, מסורים, קשובים לדרישות מיוחדות ותמיד יש מענה רלוונטי ומקצועי , תמיד ישנה בקרה שהכל מתנהל כשורה עם הצוות העובד, ללא ספק חברת “שחר מור 2000″  נותנים לי שקט בתחום זה, ממליצה בחום."

מיכל מנהלת גני ילדים, צעד קדימה

אנו מקבלים שירות על בסיס יום יומי, 6 פעמים בשבוע מחברת "שחר מור". השירות אדיב ומקצועי, הן ברמת העובדת הקבועה והן ברמת הפיקוח והביקורת מצד מנהלי החברה. כל בקשה או בעיה שצצה,מטופלת בזמן אמת בזריזות,יעילות ולשביעות רצוננו. חברה מקצועית ולא פחות חשוב,אמינה ושירותית.
ממומלץ בחום!

 

אודות

"שחר מור" מתמחה בניקיון משרדים, עסקים, בניינים, משקי בית ובאחזקת מבנים. היחס החם ותחושת המשפחתיות אינם נעצרים בחדרי הישיבות, אלא עוטפים את הלקוחות והעובדים ומהווים חלקים אינטגרלי מהווייתה.

השירותים שלנו

• ניקיון משרדים
• שירותי ניקיון לבתים ולדירות
• שירותי אחזקת מבנים
• ניקוי חניונים ושטחים ציבוריים
• פוליש והברקת רצפות
• ניקוי ספות וריפודים
• ניקוי ושטיפת שטיחים

 

צור קשר

נייד: :054-6832209 
דוא"ל: shaharmor33@gmail.com